Termo pás, ALFIDA s.r.o.

Popis produktu:

Termo pás Poka Poka BioBelt od firmy Richway International je určen k odstranění podkožního tuku v oblasti břicha a uvolnění bederní páteře. Termo pás BioBelt je také velice účinnou termoterapií na uvolnění bederní páteře.

Doplňující informace:

Termo pás obsahuje osm polodrahokamů, mezi které patří Ametyst, černý Turmalín, Jadeit, Křišťál, Citrín, Topaz, Tygří oko a Elvan. Tyto polodrahokamy produkují jemnější a méně intenzivní infračervené záření než BioMat. Thermo pás Biobelt je určen specificky pro oblast břicha, nebo bederní páteř.

Termo pás BioBelt pomáhá odstranit podkožní tuk v oblasti břicha. Uvolňuje zádové svaly a snižuje bolesti zad. V kombinaci s terapií na matraci Richway Amethyst BioMat zvyšuje termálně terapeutické účinky na břicho, kde dochází ke zvýšení produkce serotoninu a proteinu HSP v tenkém střevě. “Denní, minimálně hodinová termoterapie pomocí Poka Poka BioBelt je cestou ke zvýšení tělesné teploty a odstranění přebytečného podkožního tuku.“ Termo pás BioBelt je také velice účinnou termoterapií na uvolnění bederní páteře.Naše páteř s nervovým a svalovým systémem je osou našeho těla, která je velice náchylná na vychýlení, způsobené např. námahou, špatným držením těla nebo úrazem. Aplikace infračervené termoterapie pomocí Poka Poka BioBelt uvolní stažené svaly a urychlí prokrvení nervů, což vede k úlevě od bolestí zad.


internet: www.richwayeu.com

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
ALFIDA s.r.o.

Adresa společnosti:

ALFIDA s.r.o.
J.A. Komenského č.p.692
Čelákovice
250 88

internet:

www.richwayeu.com

Kontaktní osoby:

Aleš Rikl
jednatel společnosti
Tel.: +420 777 892 225
Fax: +420 326 995 458


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, němčina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Termo pás Termo pás

Parametry

Název produktu: Termo pás
Značka produktu: Poka Poka BioBelt
Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: Bez omezení Minimální velikost dodávky: Dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.